Katalysator Kommunikation ApS

 

Katalysator Kommunikation ApS

Lyshøjen 4, st. th.
DK-8520 Lystrup

Tlf.: 8882 7070

mail@katkom.dk

Jeppe Houman Nyrup

Partner

jeppe@katkom.dk
Tlf. 4088 7099

Se Jeppes profil på LinkedIn

Jesper Krusell

Partner

jesper@katkom.dk
Tlf. 2232 5261

Se Jespers profil på LinkedIn

Brian Stræde

Partner

brian@katkom.dk
Tlf. 4042 8781

Se Brians profil på LinkedIn

Jesper Toft

Partner

toft@katkom.dk
Tlf. 4045 3522

Se Jespers profil på LinkedIn

Thomas Bennedbæk

Inbound marketing-konsulent

thomas@katkom.dk
Tlf. 6070 8293

Se Thomas' profil på LinkedIn

Iben Christiane Hansen

Iben Christiane Hansen

Inbound marketing-konsulent

iben@katkom.dk
Tlf. 2980 8915

Find Iben på LinkedIn

Lea Thybo

Inbound marketing-konsulent

lea@katkom.dk
Tlf. 4094 7818

Anders Christensen

Video-journalist

anders@katkom.dk
Tlf. 3054 1054