Katalysator Kommunikation ApS

 

Katalysator Kommunikation ApS

Lyshøjen 4, st. th.
DK-8520 Lystrup

Tlf.: 8882 7070

mail@katkom.dk

Jeppe Houman Nyrup

Head of Inbound (partner)

jeppe@katkom.dk
Tlf. 4088 7099

Se Jeppes profil på LinkedIn

Jesper Krusell

Head of Content (partner)

jesper@katkom.dk
Tlf. 2232 5261

Se Jespers profil på LinkedIn

Brian Stræde

CEO (partner)

brian@katkom.dk
Tlf. 4042 8781

Se Brians profil på LinkedIn

Jesper Toft

Head of Inbound Sales (partner)

toft@katkom.dk
Tlf. 4045 3522

Se Jespers profil på LinkedIn

Thomas Bennedbæk

HubSpot Specialist

thomas@katkom.dk
Tlf. 6070 8293

Se Thomas' profil på LinkedIn

Iben Christiane Hansen

Iben Christiane Hansen

Content Specialist

iben@katkom.dk
Tlf. 2980 8915

Find Iben på LinkedIn

Lea Thybo

Inbound Marketing Specialist

lea@katkom.dk
Tlf. 4094 7818

Anders Christensen

Content/Video Specialist

anders@katkom.dk
Tlf. 3054 1054

Morten Olsson

Inbound Marketing Specialist

morten@katkom.dk
Tlf. 2570 2822

Jytte Müller

Inbound Marketing Specialist

jytte@katkom.dk
Tlf. 2570 2822

Carl-Emil Poulsen

Inbound Sales Specialist

carlemil@katkom.dk
Tlf. 2570 2822